Niedziela, 17 Październik 2021 r. ,   Małgorzaty, Wiktora

Poleasingowe.pl - aukcje sprzętu poleasingowego

   4
Nasz serwis istnieje aby ułatwiać naszym klientom wykup sprzętów poleasingowych. Strona Poleasingowe.pl. oferuje Państwu różnego rodzaju aukcje pojazdów. Nasza firma dla wygody może zaoferować oględziny bez wychodzenia z domu. Znajdą u nas Państwo przede wszystkim aukcje samochodów takich jak samochody osobowe, towarowe i dostawcze.

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Oprócz tego świadczymy również usługi w postaci aukcji: naczep i przyczep, autobusów, maszyn przemysłowych, maszyn rolniczych, sprzętu medycznego, sprzętu budowlanego, motocykli oraz wielu innych. Nasze ceny są bardzo niskie w stosunku do oferowanych pojazdów. Dzięki wyszukiwarce, która jest dostępna na naszej stronie można bez problemu odnaleźć sprzęt, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom.

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Możemy wyszukiwać sprzęt pod względem skrzyni biegów, rodzaju paliwa, roku produkcji, marki i zakresu cenowego. Uczestniczenie w samej akcji jest bardzo prostą czynnością. Sprzedawca wystawia sprzęt, następnie klient zapoznaje się z przedmiotem i regulaminem oraz licytuje, jeśli wygra a sprzedawca zaakceptuje ofertę, to po umieszczeniu opłaty klient może odebrać samochód.Posiadamy największą ilość aukcji w Polsce.
Adres
Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska
Strona WWW
Telefon
NIP
8942976550
REGON
021014968

Jednym z najchętniej odwiedzanych modnych kurortów w Polsce jest Polanica-Zdrój. Najstarszą wzmiankę dotyczącą uzdrowiska położonego, w województwie dolnośląskim odnajdujemy w Kłodzkiej księdze sądu przeznaczoną dla szlachty. Wpis datowany jest na lutego tysiąc trzysta...
Nasza firma zajmuje się realizacją usług dotyczących dostarczania, wdrażania i serwisowania systemów ERP, CRM, BI, WMS i wiele innych opartych o różnorodne oprogramowanie. Możemy pochwalić się posiadaniem doświadczonej ekipy fachowców, którzy potrafią poradzić sobie nawet z bardzo...
Auto GTA to firma istniejąca na rynku od 2008 roku i działająca głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Często jednak powiększa swój zasięg o województwo opolskie i lubuskie. Auto GTA zajmuje się skupem samochodów zarówno nowych i starszych, jak i sprawnych i uszkodzonych....